wybierz autora:
  • Niech Ci słonko ciepło gra, Niech Twój uśmiech długo trwa, Nie trać swej wesołej minki, Dziś są Twoje urodzinki!
    Relacja 2019-10-19, 19:44 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • W ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w całej Europie organizowane będą pokazy prawidłowej resuscytacji. Dzień ten jest obchodzony 16 października jednakże w naszej placówce by obchodzony już 14 października. Pani ratownik Żaneta Król –Michalska
    Relacja 2019-10-19, 19:34 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • W piątek 11 października dzieci z przedszkola brały udział w uroczystym apelu z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci ze szkoły przygotowały krótki program artystyczny związany z patronem szkoły Januszem Korczakiem. Były wiersze i piosenki dla nauczycieli . Na koniec odwiedził
    Relacja 2019-10-19, 19:29 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Ile drzew rośnie w lesie, Ile ciężarów siłacz uniesie, Ile uciągnie lokomotywa, Ile włosów liczy lwia grzywa, Ile ciastek w ciastkarni, A bułek w piekarni, Tyle szczęścia i słodyczy W dniu urodzin Tobie życzą koleżanki i koledzy.
    Relacja 2019-10-18, 23:49 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • 6 września urodził się Alanek i z okazji urodzin składamy życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego!
    Relacja 2019-10-18, 23:46 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot