Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

ZABAWA ANDRZEJKOWA W PRZEDSZKOLU 2019

28 listopada w Przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.
Andrzejki w Przedszkolu to już pewna tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy serdecznie komitetom rodzicielskim obu grup za przygotowanie poczęstunku a także innym rodzicom którzy przynieśli do przedszkola różne smakołyki. Dziękujemy również za piękne kostiumy które pomogły poczuć się dzieciom wyjątkowo i ubarwiły zabawę.

Relacja 2019-11-29, 23:09 | autor: Elżbieta Zakrzewska-Żywot